A3167 CELINA GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3167 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 313cm / 123inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 360kg |